5. srpna

5. srpna 2013 v 9:48 | Vypravěčka |  Den po dni
Ahoj :-)
Omlouvám se, že se vracím až po roce k práci na bločku. Nějak jsem neměla čas. Od jisté doby se musí starat tak nějak o všechno sama. Je to těžké, ale jde to.
Po roce musím zhodnotit, že vztahy mezi mnou a holkami se neustále měnily. Chvíli jsme se měli nejradši a chvíli jsme se nesnášeli. Ale naschvály dělali pořád. Budu vám vyprávět jak vypadal náš poslední den školy.

A je to tu! Konec školního roku! Já už netrpělivě se oblíkám a chystá do školy pro vysvědčení. Den předtím jsme se s holkama domluvili, že sjedeme do kavárny na palačinku. No nic. Po příchodu do školy jsem viděla Lízu. Měla připravený pro mne dárek s gratulací k narozeninám. Bylo to od ní moc hezké což nebývá zvykem. Den začal skvěle. Po pár minutách přišla Blondys a říká: ,,Holky, omlouvám se, ale po škole musím jít k babičce, slíbila jsem jí to." Byla jsem teda chvilku vytočená, protože jsme byli domluvené. Ale no nic, půjdeme jen my tři bez Blondys. A taky, že teda jo. Vyšli jsme ze školy a šli jsme ke mě před panelák. Já došla domů pro klíče od auta, jeli jsme tři tak bylo lepší jet autem. Nasedli jsme a jeli. El si pořád psala na mobilu a po chvíli říká: ,,Prosím tě vyhodíš mě tady já s váma tedy nepojedu." Říkám si jako proč? Tak jsem jí tedy vyhodila. S tím, že budu muset jet pak sama domů. Mohli jsme jet klidně autobusem. Samozřejmě, že nejela kvůli tomu svýmu klukovi, protože si právě vymyslel, že on s n í chce právě být. A to jsem vám ještě nesdělila, že El neměla peníze a byla zvaná.

Mrzelo mě to, ale s Lízou jsme prožili hezké odpoledne v kavárně :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama