3. června 2012

3. června 2012 v 12:03 | Vypravěčka |  Den po dni
Projekt

Je to už měsíc co mi Líza nabídla, že by ode mě potřebovala pomoc skrz projekt. Já byla velice ráda, že se něčeho takové můžu konečně zúčastnit. Takovou šanci mi ještě nikdo nenabídnul. Ten projekt se týká zooterapie s dětmi a potom i s důchodci. Líza mi i řekla, že bude žádat o dotaci. Maximální dotace byla 100 tisíc. Tak fajn. Pořád nám o tom projektu podávala informace. Říkala, co všechno ještě musí udělat a doufali jsme, aby jí ten projekt schválili. Ještě není schválen.
Nedávno mi Líza řekla, že ještě jí pořád nevychází finance. Musí to nějak vymyslet. Říkám jí,že tam přeci započítaval 2 notebook ne a k čemu jsou jí dva stačí jeden. A ona, že jo ale ona tej jeden vážně potřebuje.
Po dlouhé debatě mi vytkla, že musí žádat víc peněz jenom kvůli tomu , že si nejsme schopni si cestu zaplatit sami. Jako měla by se kamarádka probrat! Kdo tady potřeboval pomoc, já ne?! Ona vám něco nabídne a potom vám vše vyčte? Že ona nás najednou nepotřebuje?! Raději, chtěla mít notebook, který na farmě vůbec potřebovat nebude. Doma počítač má, v klidu vše může zaznamenat až doma.

Dost mě naštvala a uvědomuju jsi až teď jsem pochopila jak se se mnou jedná! Vůbec se jí nedivím, že rodiče s ní nemluví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bina Bina | Web | 4. června 2012 v 15:51 | Reagovat

Ta se teda předvedla.
Nějaká využívačná a hamižná kamarádka, ne? :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama