2.června 2012

2. června 2012 v 10:56 | Vypravěčka |  Den po dni
Zdravím všechny!
Včera jsem byla ve škole jen s Blondys, tak to celkem v pohodě, až na matiku. El s Lízou byli v Německu. Blondys je na matiku chytrá ale v praktickém životě úplně blbá. Jednou o přestávce přišla, že se pohádala ráno s rodičema. tak se ptám proč?? Ona, že její bratr je úplně neschopnej a že kolem něj pořád musí skákat. Říkám vykašli se na něj má dostat občanku a nic si neumí vyřídit?! To je, ale problém výchovy! Jenže to ona nepochopí, ona mi tvrdí, že to mámě nesmí říct, že by jí jinak jednu natáhla. Nechápu, je hloupá, že si v 17ti letech nechá vše líbit anebo ať opatrně a slušne naznačí rodičům, že už není malá. Protože mě nejvíc rozčílí, když se domlouváme s holkama, že bychom mohli jít někam stanovat a Blondys: ,,Mě to maminka nedovolí, ale zkusim se jí zeptat!" Já si někdy připadám jak v šestém ročníku základní školy! Co to je?? Každý den pořád poslouchám jen maminka a maminka tohle a támhleto! To se celý život bude jen ptát rodičů co smí a nesmí to snad by měla už začít chápat sama ne??

No nevím, to není důvod abych na ní byla naštvaná, rodiče si nevybíráme, ale je mi to už dost nepříjemné, tohle denně poslouchat :-(!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bina Bina | Web | 4. června 2012 v 15:41 | Reagovat

Tohle je hlavně o výchově. Záleží na rodičích, jak byli vychovaní oni a jak vychovávají své děti.
Donedávna jsem taky skoro nic nesměla. Nemohla jsem chodit na diskotéky, ani moc na výlety, ale taťka si naštěstí zvykl a teď už mu ani nemusím říkat, že někam jedu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama